RT0805BRC07162RL
MFR.Part #
RT0805BRC07162RL
JLCPCB Part #
C864660
Description
-55℃~+155℃ 125mW 162Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS