RN73R2ATTD8351F25
MFR.Part #
RN73R2ATTD8351F25
JLCPCB Part #
C3962763
Description
-55℃~+155℃ 125mW 8.35kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS