FM0204JT-52-820K
MFR.Part #
FM0204JT-52-820K
JLCPCB Part #
C3444816
Package
Plugin,D1.9xL3.4mm
Description
-55℃~+155℃ 400mW 820kΩ Metal Film Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS