MFR50SFBE52-4K75
MFR.Part #
MFR50SFBE52-4K75
JLCPCB Part #
C1371832
Description
-55℃~+155℃ 4.75kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS