SQP200JB-240R
MFR.Part #
SQP200JB-240R
JLCPCB Part #
C3477859
Package
Plugin,D7xL18mm
Description
-55℃~+155℃ 240Ω 2W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D7xL18mm Through Hole Resistors ROHS