RT0603FRE07270KL
MFR.Part #
RT0603FRE07270KL
JLCPCB Part #
C863702
Description
-55℃~+155℃ 100mW 270kΩ 75V Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS