AT0603DRD0727K4L
MFR.Part #
AT0603DRD0727K4L
JLCPCB Part #
C856205
Description
-55℃~+155℃ 100mW 27.4kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS