AA1218FK-0746K4L
MFR.Part #
AA1218FK-0746K4L
JLCPCB Part #
C1702359
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 46.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS