RSF-50JT-52-390R
MFR.Part #
RSF-50JT-52-390R
JLCPCB Part #
C1377658
Description
-55℃~+155℃ 390Ω 500mW Metal Film Resistors ±300ppm/℃ ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS