MFR-12FTF52-107K
MFR.Part #
MFR-12FTF52-107K
JLCPCB Part #
C3394554
Description
-55℃~+155℃ 107kΩ 167mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS