RT0603CRD0715K8L
MFR.Part #
RT0603CRD0715K8L
JLCPCB Part #
C862400
Description
-55℃~+155℃ 100mW 15.8kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS