SR0805FR-4730RL
MFR.Part #
SR0805FR-4730RL
JLCPCB Part #
C6302071
Description
-55℃~+155℃ 30Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS