AT0402BRE072K05L
MFR.Part #
AT0402BRE072K05L
JLCPCB Part #
C6862875
Description
-55℃~+155℃ 2.05kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS