RT1210CRB0724R3L
MFR.Part #
RT1210CRB0724R3L
JLCPCB Part #
C4223161
Description
-55℃~+125℃ 24.3Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS