FCR200JR-73-1K6
MFR.Part #
FCR200JR-73-1K6
JLCPCB Part #
C1762959
Description
-350ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.6kΩ 2W Carbon Film Resistor ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS