RT0603BRE0751K1L
MFR.Part #
RT0603BRE0751K1L
JLCPCB Part #
C849796
Description
-55℃~+155℃ 100mW 51.1kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS