PE2010FKF070R068Z
MFR.Part #
PE2010FKF070R068Z
JLCPCB Part #
C7327033
Description
500mW 68mΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS