AA0603FR-07383KL
MFR.Part #
AA0603FR-07383KL
JLCPCB Part #
C2100599
Description
-55℃~+155℃ 100mW 383kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS