RV0805FR-074M75L
MFR.Part #
RV0805FR-074M75L
JLCPCB Part #
C873407
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.75MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS