FMP100FTE52-237K
MFR.Part #
FMP100FTE52-237K
JLCPCB Part #
C1379688
Description
-55℃~+155℃ 1W 237kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS