RT0603BRC07649RL
MFR.Part #
RT0603BRC07649RL
JLCPCB Part #
C860980
Description
-55℃~+155℃ 100mW 649Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS