RT1210CRB0748R7L
MFR.Part #
RT1210CRB0748R7L
JLCPCB Part #
C4098458
Description
-55℃~+125℃ 250mW 48.7Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS