FMP-50FR-52-43R2
MFR.Part #
FMP-50FR-52-43R2
JLCPCB Part #
C1747978
Description
-55℃~+155℃ 43.2Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS