AT0402BRE071K21L
MFR.Part #
AT0402BRE071K21L
JLCPCB Part #
C4106977
Description
-55℃~+155℃ 1.21kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS