RT0603BRC072K4L
MFR.Part #
RT0603BRC072K4L
JLCPCB Part #
C860805
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.4kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS