RN73H1JTTD3572B25
MFR.Part #
RN73H1JTTD3572B25
JLCPCB Part #
C4232099
Description
-55℃~+155℃ 100mW 35.7kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS