MFR-50FRE52-4K7
MFR.Part #
MFR-50FRE52-4K7
JLCPCB Part #
C3380978
Description
-55℃~+155℃ 4.7kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS