RT0603BRC0729K4L
MFR.Part #
RT0603BRC0729K4L
JLCPCB Part #
C860794
Description
-55℃~+155℃ 100mW 29.4kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS