RT0603BRC0724KL
MFR.Part #
RT0603BRC0724KL
JLCPCB Part #
C860760
Description
-55℃~+155℃ 100mW 24kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS