RT0603BRC07205RL
MFR.Part #
RT0603BRC07205RL
JLCPCB Part #
C860720
Description
-55℃~+155℃ 100mW 205Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS