MFR50SFTE52-2M
MFR.Part #
MFR50SFTE52-2M
JLCPCB Part #
C3565452
Description
-55℃~+155℃ 2MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS