SQP15AJB-0R24
MFR.Part #
SQP15AJB-0R24
JLCPCB Part #
C1401267
Description
-55℃~+155℃ 15W 240mΩ Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D12.5xL48mm Through Hole Resistors ROHS