MFR100FTE52-17K4
MFR.Part #
MFR100FTE52-17K4
JLCPCB Part #
C1385040
Description
-55℃~+155℃ 17.4kΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS