AF1210FR-07140KL
MFR.Part #
AF1210FR-07140KL
JLCPCB Part #
C2118850
Description
-55℃~+155℃ 140kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS