RT0402FRE0713K7L
MFR.Part #
RT0402FRE0713K7L
JLCPCB Part #
C854113
Description
-55℃~+155℃ 13.7kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS