RC1206JR-10270KL
MFR.Part #
RC1206JR-10270KL
JLCPCB Part #
C6165445
Description
-55℃~+155℃ 250mW 270kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS