MFR1WSFBE52-63R4
MFR.Part #
MFR1WSFBE52-63R4
JLCPCB Part #
C1376731
Description
-55℃~+155℃ 1W 63.4Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS