RT1206BRD071R2L
MFR.Part #
RT1206BRD071R2L
JLCPCB Part #
C6208251
Description
-55℃~+155℃ 1.2Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS