RC0805FR-07845KL
MFR.Part #
RC0805FR-07845KL
JLCPCB Part #
C274004
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 845kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS