FMP-50FR-52-15K8
MFR.Part #
FMP-50FR-52-15K8
JLCPCB Part #
C1753399
Description
-55℃~+155℃ 15.8kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS