AT0805DRD071K74L
MFR.Part #
AT0805DRD071K74L
JLCPCB Part #
C4045264
Description
-55℃~+155℃ 1.74kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS