RT0402DRE0716RL
MFR.Part #
RT0402DRE0716RL
JLCPCB Part #
C853811
Description
-55℃~+155℃ 16Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS