TNPU040220K0AYEP00
MFR.Part #
TNPU040220K0AYEP00
JLCPCB Part #
C4109205
Package
0402
Description
-55℃~+125℃ 20kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS