RT1210CRB0746K4L
MFR.Part #
RT1210CRB0746K4L
JLCPCB Part #
C4238652
Description
-55℃~+125℃ 250mW 46.4kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS