FMP200JT-52-11K
MFR.Part #
FMP200JT-52-11K
JLCPCB Part #
C1383901
Description
-55℃~+155℃ 11kΩ 2W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS