RT0402DRD073K48L
MFR.Part #
RT0402DRD073K48L
JLCPCB Part #
C2102610
Description
-55℃~+155℃ 3.48kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS