RSF3WSJT-73-51R
MFR.Part #
RSF3WSJT-73-51R
JLCPCB Part #
C1392306
Description
-55℃~+155℃ 3W 51Ω Metal Film Resistors ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS