CFR-50JT-52-33K
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
CFR-50JT-52-33K
JLCPCB Part #
C6483427
Package
Plugin,D3.3xL9mm
Description
-500ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 33kΩ 500mW Carbon Film Resistor ±5% Plugin,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS