FMP200FTF52-100K
MFR.Part #
FMP200FTF52-100K
JLCPCB Part #
C1382864
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 2W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS