RT0402WRD073K48L
MFR.Part #
RT0402WRD073K48L
JLCPCB Part #
C5738583
Description
-55℃~+155℃ 3.48kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS